Select a page

Zaciąganie kabla podmorskiego

Realizacja dalszych zadań projektu Krajowego Systemu Bezpieczeństwa Morskiego idzie zgodnie z harmonogramem. Poprzez odpowiednie przygotowanie i organizację prac, etap zaciągania kabla światłowodu jednomodowego podmorskiego oraz osadzania kabla światłowodowego na dnie przebiegł bardzo sprawnie i w ciągu kilku godzin całą operacja zakończyła się sukcesem. Światłowód jednomodowy jako instalacja sieci szkieletowej dla Krajowego Systemu Bezpieczeństwa Morskiego.

Poznaj nasz zespół

 • Dawid Wiśniewski

  Praktyk z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie kierowania projektami teleinformatycznymi. Z wykształcenia inżynier systemów rozproszonych. Zrealizował dziesiątki projektów kompleksowych realizacji montażu oraz uruchomienia instalacji okablowania strukturalnego na obiektach przemysłowych oraz biurowych.
  W swojej historii wykonał tysiące spawów włókien optycznych kabli lądowych, podmorskich, linii napowietrznych i wewnętrznych.

 • Realizacja zamówienia przebiegła bezproblemowo, przy zachowaniu terminowości, profesjonalizmu i fachowości.
  Elmor S.A.
 • Praca z firmą Logipoint Polska przebiega sprawnie i rzetelnie z zachowaniem należytej staranności, co upoważnia Nas do polecenia firmy Logipoint Polska jako wiarygodnego i solidnego partnera.
  Grażyna Kramarz Accent Microcomputers
 • Realizacja zlecenia na obiekcie sportowym Góra Chrobrego w Elblągu spełnia nasze oczekiwania i wymagania. Prace wykonano staranne wraz z opracowaniem dokumentacji powykonawczej.
  B.A.S.E. System