Select a page

Przerwy kawowe i lunch

 

Materiały szkoleniowe

 

Certyfikacja

 

Profesjonalne narzędzia

 

Konkretna wiedza i praktyczne podejście

Zajęcia, w których weźmiesz udział prowadzone są w formie wykładowej i warsztatowej z możliwością rozpatrywania indywidualnie zaproponowanych kwestii. Przed szkoleniem otrzymasz ankietę, która pomoże Ci sprecyzować oczekiwania względem prezentowanych treści. Podczas zajęć możesz liczyć na indywidualne wsparcie prowadzącego.

Umiejętności techniczne

Montowanie złączy kablowych i elementów zakończeń kabli (montaż złączy kablowych na kablach miedzianych, światłowodowych, montaż głowic, łączówek, puszek, skrzynek szaf kablowych i innych elementów biernych sieci kablowych)

Bezpieczeństwo

W trosce o Twoje bezpieczeństwo zajęcia rozpoczynają się od szkolenia z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy oraz wprowadzenia w podstawowe zasady bezpiecznego wykonania prac. Dzięki zajęciom dowiesz się na jakie zagrożenia jesteś narażony podczas prac z instalacjami światłowodowymi, jak wyeliminować lub zminimalizować występujące ryzyko oraz jak uniknąć wypadków przy pracy.

Indywidualne podejście

Program szkoleń skierowany jest do osób, które chcą zdobyć nie tylko wiedzę ale również praktyczne umiejętności niezbędne w pracy z instalacjami światłowodowymi. Nie musisz być profesjonalistą. Gwarantujemy dostosowanie poziomu zajęć do Twoich indywidualnych potrzeb. Z pomocą przyjdzie Ci ankieta preferencji, którą otrzymasz jeszcze przed rozpoczęciem szkolenia.