Select a page

Sieci FTTH osiedle Leszczynowa

We współpracy z firmą Inel S.C. z Gdańska wykonaliśmy kompleksowe prace instalatorskie na budynku wielorodzinnym osiedla Leszczynowa w Gdańska. W zakresie prac ujęto wykonanie zakończeń linii światłowodowych FTTH w skrzynkach abonenckich oraz szafach zbiorczych jak również kompleksowe zakończenie instalacji miedzianych. Prace przebiegły sprawnie i terminowo.
Do prac z liniami światłowodowymi stosujemy wysokiej jakości sprzęt marki Fujikura oraz AFL.

Poznaj nasz zespół

 • Dawid Wiśniewski

  Praktyk z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie kierowania projektami teleinformatycznymi. Z wykształcenia inżynier systemów rozproszonych. Zrealizował dziesiątki projektów kompleksowych realizacji montażu oraz uruchomienia instalacji okablowania strukturalnego na obiektach przemysłowych oraz biurowych.
  W swojej historii wykonał tysiące spawów włókien optycznych kabli lądowych, podmorskich, linii napowietrznych i wewnętrznych.

 • Praca z firmą Logipoint Polska przebiega sprawnie i rzetelnie z zachowaniem należytej staranności, co upoważnia Nas do polecenia firmy Logipoint Polska jako wiarygodnego i solidnego partnera.
  Grażyna Kramarz Accent Microcomputers
 • Realizacja zamówienia przebiegła bezproblemowo, przy zachowaniu terminowości, profesjonalizmu i fachowości.
  Elmor S.A.
 • Logipoint Rozwiązania Sieciowe z siedzibą w Gdańsku była wykonawcą napraw awaryjnych oraz instalacji światłowodowych w obiektach przemysłowych. Prace wykonane były z dużym zaangażowaniem spełniając w pełni nasze wymagania i oczekiwania.
  Szymon Dolata ControlTec Sp. z o.o