Select a page

Prace podczyszczeniowe dna Zatoki Gdańskiej

Światłowody podmorskie jako medium instalacji sieci dla podniesienie bezpieczeństwa morskiego. Jednym z zadań Logipoint Polska w projekcie Krajowego Systemu Bezpieczeństwa Morskiego II, jest wykonanie podczyszczenia dna Zatoki w projektowanej trasie kabla podmorskiego. W tym celu zaprojektowano przez Logipoint Polska i wykonano grapnele dopasowane do charakterystyka dna Zatoki, a także uwzględniając docelową głębokość pracy grapnela.
Odpowiednie opomiarowanie pracy grapnela na dnie zapewniła specjalizującą się w pracach hydrotechnicznych Szczecińska firma.

Poznaj nasz zespół

 • Dawid Wiśniewski

  Praktyk z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie kierowania projektami teleinformatycznymi. Z wykształcenia inżynier systemów rozproszonych. Zrealizował dziesiątki projektów kompleksowych realizacji montażu oraz uruchomienia instalacji okablowania strukturalnego na obiektach przemysłowych oraz biurowych.
  W swojej historii wykonał tysiące spawów włókien optycznych kabli lądowych, podmorskich, linii napowietrznych i wewnętrznych.

 • Realizacja zamówienia przebiegła bezproblemowo, przy zachowaniu terminowości, profesjonalizmu i fachowości.
  Elmor S.A.
 • Praca z firmą Logipoint Polska przebiega sprawnie i rzetelnie z zachowaniem należytej staranności, co upoważnia Nas do polecenia firmy Logipoint Polska jako wiarygodnego i solidnego partnera.
  Grażyna Kramarz Accent Microcomputers
 • Firma Logipoint Polska poprzez swoją solidność, uczciwość oraz duże doświadczenie zrealizowała w sposób profesjonalny inwestycję, dlatego też z pełną świadomością polecam Firmę Logipoint Polska jako rzetelnego Wykonawcę.
  Stocznia Marynarki Wojennej w Gdyni