Select a page

Prace podczyszczeniowe dna Zatoki Gdańskiej

Światłowody podmorskie jako medium instalacji sieci dla podniesienie bezpieczeństwa morskiego. Jednym z zadań Logipoint Polska w projekcie Krajowego Systemu Bezpieczeństwa Morskiego II, jest wykonanie podczyszczenia dna Zatoki w projektowanej trasie kabla podmorskiego. W tym celu zaprojektowano przez Logipoint Polska i wykonano grapnele dopasowane do charakterystyka dna Zatoki, a także uwzględniając docelową głębokość pracy grapnela.
Odpowiednie opomiarowanie pracy grapnela na dnie zapewniła specjalizującą się w pracach hydrotechnicznych Szczecińska firma.

Poznaj nasz zespół

 • Dawid Wiśniewski

  Praktyk z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie kierowania projektami teleinformatycznymi. Z wykształcenia inżynier systemów rozproszonych. Zrealizował dziesiątki projektów kompleksowych realizacji montażu oraz uruchomienia instalacji okablowania strukturalnego na obiektach przemysłowych oraz biurowych.
  W swojej historii wykonał tysiące spawów włókien optycznych kabli lądowych, podmorskich, linii napowietrznych i wewnętrznych.

 • Realizacja zlecenia na obiekcie sportowym Góra Chrobrego w Elblągu spełnia nasze oczekiwania i wymagania. Prace wykonano staranne wraz z opracowaniem dokumentacji powykonawczej.
  B.A.S.E. System
 • Logipoint Rozwiązania Sieciowe z siedzibą w Gdańsku była wykonawcą napraw awaryjnych oraz instalacji światłowodowych w obiektach przemysłowych. Prace wykonane były z dużym zaangażowaniem spełniając w pełni nasze wymagania i oczekiwania.
  Szymon Dolata ControlTec Sp. z o.o
 • Realizacja zamówienia przebiegła bezproblemowo, przy zachowaniu terminowości, profesjonalizmu i fachowości.
  Elmor S.A.