Select a page

Konfekcja złączy burtowych dla Stoczni Marynarki Wojennej

Dedykowane złącza hemafrodytowe z możliwością prostego lub krosowego wyprowadzenie włókien optycznych w kablu taktycznym lub złączu burtowym wykonujemy stosując rozwiązania najwyższej klasy produktów.
Złącze to jest zaprojektowane tak by umożliwić wielokrotne łączenie różnych zespołów kablowych, gdzie zakończenia są gwintowane i zabezpieczone przed zabrudzeniem podczas eksploatacji w ciężkich warunkach. Złącze w tym standardzie mogą być wyposażone do 12 włókien optycznych. Zakres temperatur operacyjnych to -54°C to +85°C.

Poznaj nasz zespół

 • Dawid Wiśniewski

  Praktyk z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie kierowania projektami teleinformatycznymi. Z wykształcenia inżynier systemów rozproszonych. Zrealizował dziesiątki projektów kompleksowych realizacji montażu oraz uruchomienia instalacji okablowania strukturalnego na obiektach przemysłowych oraz biurowych.
  W swojej historii wykonał tysiące spawów włókien optycznych kabli lądowych, podmorskich, linii napowietrznych i wewnętrznych.

 • Logipoint Rozwiązania Sieciowe z siedzibą w Gdańsku była wykonawcą napraw awaryjnych oraz instalacji światłowodowych w obiektach przemysłowych. Prace wykonane były z dużym zaangażowaniem spełniając w pełni nasze wymagania i oczekiwania.
  Szymon Dolata ControlTec Sp. z o.o
 • Firma Logipoint Polska poprzez swoją solidność, uczciwość oraz duże doświadczenie zrealizowała w sposób profesjonalny inwestycję, dlatego też z pełną świadomością polecam Firmę Logipoint Polska jako rzetelnego Wykonawcę.
  Stocznia Marynarki Wojennej w Gdyni
 • Praca z firmą Logipoint Polska przebiega sprawnie i rzetelnie z zachowaniem należytej staranności, co upoważnia Nas do polecenia firmy Logipoint Polska jako wiarygodnego i solidnego partnera.
  Grażyna Kramarz Accent Microcomputers