Select a page

Konfekcja złączy burtowych dla Stoczni Marynarki Wojennej

Dedykowane złącza hemafrodytowe z możliwością prostego lub krosowego wyprowadzenie włókien optycznych w kablu taktycznym lub złączu burtowym wykonujemy stosując rozwiązania najwyższej klasy produktów.
Złącze to jest zaprojektowane tak by umożliwić wielokrotne łączenie różnych zespołów kablowych, gdzie zakończenia są gwintowane i zabezpieczone przed zabrudzeniem podczas eksploatacji w ciężkich warunkach. Złącze w tym standardzie mogą być wyposażone do 12 włókien optycznych. Zakres temperatur operacyjnych to -54°C to +85°C.

Poznaj nasz zespół

 • Dawid Wiśniewski

  Praktyk z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie kierowania projektami teleinformatycznymi. Z wykształcenia inżynier systemów rozproszonych. Zrealizował dziesiątki projektów kompleksowych realizacji montażu oraz uruchomienia instalacji okablowania strukturalnego na obiektach przemysłowych oraz biurowych.
  W swojej historii wykonał tysiące spawów włókien optycznych kabli lądowych, podmorskich, linii napowietrznych i wewnętrznych.

 • Realizacja zlecenia na obiekcie sportowym Góra Chrobrego w Elblągu spełnia nasze oczekiwania i wymagania. Prace wykonano staranne wraz z opracowaniem dokumentacji powykonawczej.
  B.A.S.E. System
 • Firma Logipoint Polska poprzez swoją solidność, uczciwość oraz duże doświadczenie zrealizowała w sposób profesjonalny inwestycję, dlatego też z pełną świadomością polecam Firmę Logipoint Polska jako rzetelnego Wykonawcę.
  Stocznia Marynarki Wojennej w Gdyni
 • Realizacja zamówienia przebiegła bezproblemowo, przy zachowaniu terminowości, profesjonalizmu i fachowości.
  Elmor S.A.