Select a page

Okablowanie strukturalne

DVB-T Telewizja cyfrowa

Nowi mieszkańcy osiedla Alfa Park, które Grupa JWK rozbudowuje przy ulicy Myśliwskiej w Gdańsku, będą mogli dzięki nam cieszyć się supernowoczesną infrastrukturą telekomunikacyjną. Kończymy właśnie montaż instalacji światłowodowej oraz miedzianej w trzech nowych budynkach.
Zadaniem zajęliśmy się całościowo, czyli od montażu instalacji, przez jej wyposażenie, aż po zakończenie i uruchomienie.
System satelitarny i telewizji cyfrowej naziemnej dostarczył Telcom-Telmor. Ponieważ z powodzeniem montujemy instalacje spełniające wymagania tej firmy, współpracowaliśmy także przy realizacji prac na terenie tego nowego osiedla. Elementy światłowodowe: kable, przełącznice oraz szafy zapewnił Elmat, dystrybutor marki Fibrain.

Poznaj nasz zespół

 • Dawid Wiśniewski

  Praktyk z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie kierowania projektami teleinformatycznymi. Z wykształcenia inżynier systemów rozproszonych. Zrealizował dziesiątki projektów kompleksowych realizacji montażu oraz uruchomienia instalacji okablowania strukturalnego na obiektach przemysłowych oraz biurowych.
  W swojej historii wykonał tysiące spawów włókien optycznych kabli lądowych, podmorskich, linii napowietrznych i wewnętrznych.

 • Realizacja zamówienia przebiegła bezproblemowo, przy zachowaniu terminowości, profesjonalizmu i fachowości.
  Elmor S.A.
 • Logipoint Rozwiązania Sieciowe z siedzibą w Gdańsku była wykonawcą napraw awaryjnych oraz instalacji światłowodowych w obiektach przemysłowych. Prace wykonane były z dużym zaangażowaniem spełniając w pełni nasze wymagania i oczekiwania.
  Szymon Dolata ControlTec Sp. z o.o
 • Realizacja zlecenia na obiekcie sportowym Góra Chrobrego w Elblągu spełnia nasze oczekiwania i wymagania. Prace wykonano staranne wraz z opracowaniem dokumentacji powykonawczej.
  B.A.S.E. System