Select a page

Okablowanie strukturalne

DVB-T Telewizja cyfrowa

Nowi mieszkańcy osiedla Alfa Park, które Grupa JWK rozbudowuje przy ulicy Myśliwskiej w Gdańsku, będą mogli dzięki nam cieszyć się supernowoczesną infrastrukturą telekomunikacyjną. Kończymy właśnie montaż instalacji światłowodowej oraz miedzianej w trzech nowych budynkach.
Zadaniem zajęliśmy się całościowo, czyli od montażu instalacji, przez jej wyposażenie, aż po zakończenie i uruchomienie.
System satelitarny i telewizji cyfrowej naziemnej dostarczył Telcom-Telmor. Ponieważ z powodzeniem montujemy instalacje spełniające wymagania tej firmy, współpracowaliśmy także przy realizacji prac na terenie tego nowego osiedla. Elementy światłowodowe: kable, przełącznice oraz szafy zapewnił Elmat, dystrybutor marki Fibrain.

Poznaj nasz zespół

 • Dawid Wiśniewski

  Praktyk z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie kierowania projektami teleinformatycznymi. Z wykształcenia inżynier systemów rozproszonych. Zrealizował dziesiątki projektów kompleksowych realizacji montażu oraz uruchomienia instalacji okablowania strukturalnego na obiektach przemysłowych oraz biurowych.
  W swojej historii wykonał tysiące spawów włókien optycznych kabli lądowych, podmorskich, linii napowietrznych i wewnętrznych.

 • Logipoint Rozwiązania Sieciowe z siedzibą w Gdańsku była wykonawcą napraw awaryjnych oraz instalacji światłowodowych w obiektach przemysłowych. Prace wykonane były z dużym zaangażowaniem spełniając w pełni nasze wymagania i oczekiwania.
  Szymon Dolata ControlTec Sp. z o.o
 • Praca z firmą Logipoint Polska przebiega sprawnie i rzetelnie z zachowaniem należytej staranności, co upoważnia Nas do polecenia firmy Logipoint Polska jako wiarygodnego i solidnego partnera.
  Grażyna Kramarz Accent Microcomputers
 • Firma Logipoint Polska poprzez swoją solidność, uczciwość oraz duże doświadczenie zrealizowała w sposób profesjonalny inwestycję, dlatego też z pełną świadomością polecam Firmę Logipoint Polska jako rzetelnego Wykonawcę.
  Stocznia Marynarki Wojennej w Gdyni