Select a page

FTTH w Silver House Gdynia

W ścisłej współpracy z firmą Inel S.C. w Gdańsku wykonaliśmy prace zakończenia sieci światłowodowej FTTH oraz systemów telewizji naziemnej i satelitarnej na obiekcie Silver House w Gdyni. Prace wykonaliśmy kompleksowo poprzez spawanie światłowodów ze złączami kątowymi wraz z montażem puszek abonenckich oraz przedstawienie pełnych pomiarów OTDR linii optycznych.
Realizacja wymagała zaangażowania i terminowości, aby cały budynek został oddany zgodnie z harmonogramem Inwestora. Na budynkach zgodnie z rozporządzeniem zastosowano światłowód jednomodowy, spawanie światłowodu wykonano w przełącznicy budynkowej oraz w lokalach mieszkaniowych.

Poznaj nasz zespół

 • Dawid Wiśniewski

  Praktyk z ponad 10 letnim doświadczeniem w zakresie kierowania projektami teleinformatycznymi. Z wykształcenia inżynier systemów rozproszonych. Zrealizował dziesiątki projektów kompleksowych realizacji montażu oraz uruchomienia instalacji okablowania strukturalnego na obiektach przemysłowych oraz biurowych.
  W swojej historii wykonał tysiące spawów włókien optycznych kabli lądowych, podmorskich, linii napowietrznych i wewnętrznych.

 • Logipoint Rozwiązania Sieciowe z siedzibą w Gdańsku była wykonawcą napraw awaryjnych oraz instalacji światłowodowych w obiektach przemysłowych. Prace wykonane były z dużym zaangażowaniem spełniając w pełni nasze wymagania i oczekiwania.
  Szymon Dolata ControlTec Sp. z o.o
 • Firma Logipoint Polska poprzez swoją solidność, uczciwość oraz duże doświadczenie zrealizowała w sposób profesjonalny inwestycję, dlatego też z pełną świadomością polecam Firmę Logipoint Polska jako rzetelnego Wykonawcę.
  Stocznia Marynarki Wojennej w Gdyni
 • Realizacja zamówienia przebiegła bezproblemowo, przy zachowaniu terminowości, profesjonalizmu i fachowości.
  Elmor S.A.