Select a page

AlfaPark III Prace zakończone

Na nowo wybudowanym osiedlu AlfaPark III wykonaliśmy kompleksowe prace instalatorskie na budynku wielorodzinnym w Gdańska. W zakresie prac ujęto wykonanie zakończeń linii światłowodowych FTTH w skrzynkach abonenckich oraz szafach zbiorczych jak również kompleksowe zakończenie instalacji miedzianych. Na bazie urządzeń Televes zrealizowaliśmy instalację telewizji satelitarnej oraz telewizji cyfrowej naziemnej zgodnie z wymaganiami obowiązującego prawa i oczekiwaniami Inwestora. Prace przebiegły sprawnie i terminowo.
Do prac z liniami światłowodowymi stosujemy wysokiej jakości sprzęt marki Fujikura oraz AFL.

 • Realizacja zamówienia przebiegła bezproblemowo, przy zachowaniu terminowości, profesjonalizmu i fachowości.
  Elmor S.A.
 • Firma Logipoint Polska poprzez swoją solidność, uczciwość oraz duże doświadczenie zrealizowała w sposób profesjonalny inwestycję, dlatego też z pełną świadomością polecam Firmę Logipoint Polska jako rzetelnego Wykonawcę.
  Stocznia Marynarki Wojennej w Gdyni
 • Logipoint Rozwiązania Sieciowe z siedzibą w Gdańsku była wykonawcą napraw awaryjnych oraz instalacji światłowodowych w obiektach przemysłowych. Prace wykonane były z dużym zaangażowaniem spełniając w pełni nasze wymagania i oczekiwania.
  Szymon Dolata ControlTec Sp. z o.o
 • Praca z firmą Logipoint Polska przebiega sprawnie i rzetelnie z zachowaniem należytej staranności, co upoważnia Nas do polecenia firmy Logipoint Polska jako wiarygodnego i solidnego partnera.
  Grażyna Kramarz Accent Microcomputers
 • Realizacja zlecenia na obiekcie sportowym Góra Chrobrego w Elblągu spełnia nasze oczekiwania i wymagania. Prace wykonano staranne wraz z opracowaniem dokumentacji powykonawczej.
  B.A.S.E. System